KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17475300

nr 1747 5300

Oljemålningar

2 st, Per Englund (1905-1988), Sverige. Signerad, landskap. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 42x74-65x77 cm

Kondition: ramskador

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:32:12

8/12 16:38:55 1      100 kr
8/12 18:27:03 2      Vinnande bud